Różnimy się wiekiem, wykształceniem, zawodem. Mieszkamy w różnych zakątkach województwa. Ale jedno nas łączy – zamiłowanie do offroadu. Jesteśmy grupą zapaleńców, dla których żadne błoto, dziura ani przeszkoda, nie jest straszna.

Wiecznie "głodni" nowych przygód, spotykamy się i jedziemy przed siebie sprawdzając swoje umiejętności i możliwości naszych aut, przy okazji świetnie się bawiąc i integrując.

Od 2009 roku funkcjonujemy jako Stowarzyszenie 4x4 zachodniopomorskie. Od tego momentu możemy organizować rajdy, czy wyprawy turystyczne. Niektóre z nich, m.in. Ujeżdżanie Koni Mechanicznych czy Król Toru już na stałe wpisały się w nasz kalendarz i z każdym rokiem cieszą się co raz większym zainteresowaniem.

Jednak organizacja imprez nie byłaby możliwa gdyby nie uprzejmość władz powiatu goleniowskiego, które udostępniły nam teren o powierzchni 30 hektarów. Dzięki temu, w miejscowości Przypólsko, mamy swój tor. To miejsce, w którym każdy, bez konfliktu z prawem, może przyjechać i szlifować technikę jazdy offroadowej.