• 26 Finał WOŚP z Zachodniopomorskim OFF-ROAD’em

 • Termin: 14 stycznia 2018

  Lokalizacja: Pojezierze Drawskie

  Czas i miejsce spotkania: 14.01.2018 godz. 8:30 – parking BIG-BAR Recz – przy DK 10

  Wpisowe: 100 zł (patrz punkt 5 regulaminu)

  26 Finał WOŚP z Zachodniopomorskim OFF-ROAD’em

   

  Organizatorzy:

  Stowarzyszenie 4x4 Zachodniopomorskie

  Stowarzyszenie 4x4 Szczecin

  Fundacja BAJA POLAND

  OffroadEvents

   

  Partnerzy:

  Centrum Kultury i Rekreacji w Kobylance

  PBT Arbet Arkadiusz Żygadło

  MarcoTrans Mariusz Książek

  Pancerz Grzegorz Panek

  Grunt Piotr Pigulski

  4x4 Serwis Sławomir Wasiak

   

  Impreza ma charakter wycieczki OFFROAD z elementami przeprawy - poziom trudności w dużej mierze zależny od warunków pogodowych. Trasa jest zlokalizowana na terenie dwóch powiatów (Łobeski, Drawski) i liczy około 100 km. Jest swoistą pętlą. Będzie wiodła bezdrożami i leśnymi duktami. Czekają na Was przeprawy przez głębszą wodę, dłuższe błotne odcinki i miękkie drogi, jak i strome zjazdy czy podjazdy. Trasa nie jest przejezdna dla samochodów typu SUV. Wycieczka z pewnością przyniesie wiele radości z jazdy, gdyż trasa będzie wymagająca. Dla szukających wrażeń będą trudniejsze techniczne przejazdy. Wyjazd zakończymy wspólnym ogniskiem z kiełbaskami – zapewnione przez organizatora.

   Jako że spotkanie ma charakter wsparcia 26-go finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na trasie zostanie przygotowana mała licytacja różnych fantów oraz gadżetów rajdowych min. Koszulka z podpisami Kajetana „Kajto” Kajetanowicza. Kwota pieniędzy uzyskana z licytacji oraz wpisowego zostanie w całości przekazana na fundację WOŚP.

  Istnieje duże prawdopodobieństwo porysowania lakieru w samochodzie.

  Aby wziąć udział w imprezie należy wysłać zgłoszenie na adres e-mail: org@offroadevents.pl Kompletne zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko kierowcy, marka i model samochodu, ilość osób biorących udział. Zgłoszenie jest obowiązkowe w celu wystawienia niezbędnych przepustek i zezwoleń. Zgłoszenia przyjmujemy do 10-go stycznia 2018 roku. Po tej dacie zgłoszenia nie będą przyjmowane.

   

  Osoba kontaktowa: Krzychu 602 464 683

  Termin: 14 stycznia 2018

  Lokalizacja: Pojezierze Drawskie

  Czas i miejsce spotkania: 14.01.2018 godz. 8:30 – parking BIG-BAR Recz – przy DK 10

  Wpisowe: 100 zł (patrz punkt 6 regulaminu)

  Limit aut: 40 samochodów

   

  REGULAMIN UDZIAŁU W IMPREZIE:

  1. Udział samochodem terenowym z stosownym do potrzeb/umiejętności załogi wyposażeniem off-road.

  2. Pojazd zarejestrowany/ubezpieczony.

  3. Niezbędne wyposażenie pozostałe. Telefon do przyjmowania SMS-ów oraz łączności z organizatorem. GPS/NAVI współpracująca z plikami GPX lub KLM. Stosowne do warunków obuwie i odzież z pakietem rezerwowym. Wyposażenie kuchenno/biwakowe oraz zapas wyżywienia adekwatny do potrzeb załogi. Latarki.

   4. Załoga (podstawowa) składa się z dwóch dorosłych osób  (ew. osoby dorosłej i dziecka lat 15) Możliwy udział większej ilości osób w załodze, ale w zgodzie z zapisem w dowodzie rejestracyjnym oraz za dopłatą składki podstawowej (patrz punkt: „składka startowa”)

  5. Składka startowa podstawowa za udział wynosi 100 PLN (zł) od pojazdu oraz 50 zł od każdej dodatkowej osoby. Dzieci do lat 3 – bezpłatnie. Płatne w całości na miejscu zbiórki do puszki WOŚP.

  6. Udział w imprezie na zasadzie odpowiedzialności własnej.

  7. Organizator zastrzega sobie zmianę długości trasy w każdym momencie trwania wyjazdu.

  8. Jazda odbywa się w grupie za przewodnikiem – w przypadku dużej ilości samochodów uczestnicy mogą zostać podzieleni na 2 lub więcej grup w zależności od potrzeb.

  9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za żadne szkody wyrządzone przez uczestników wyjazdu jak i nabyte przez uczestników. Uczestnik sam decyduje czy i jak pokonuje przeszkody terenowe i jest w pełni odpowiedzialny za działania które wykonuje jak i za styl poruszania się. Obowiązuje naczelna zasada by nie niszczyć przejazdu i tras po których się poruszamy.

  10. Całkowity zakaz poruszania się po polach rolniczo eksploatowanych oraz lasach.