• Zapraszamy na spotkanie noworoczne.

 • Tradycją staje się już noworoczne spotkanie offroadowców. Dlatego serdecznie zapraszamy 29 grudnia 2013r. na Panoramę. Spotykamy się o godzinie 11. Dla tych, którzy mają problem z dojazdem na miejsce, o godzinie 10:30  zorganizowany będzie punkt zbiórki na parkingu przy „Dziewokliczu”. Do zobaczenia  w terenie!

 • Spotkanie wigilijne

 • Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników offroadu na naszą wigilię . Spotykamy się w niedzielę 22 grudnia o godzinie 10 na naszym torze w Przypólsku. Planujemy  tradycyjnie już wspólne ubieranie choinki, ognisko i trochę jazdy w terenie .  Po naszym spotkaniu, wybierzemy się do Domu Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie, gdzie przekażemy zakupiony za pieniądze z licytacji sprzęt i upominki. 

   

  Serdecznie zapraszamy!

 • Choinkowa terenówka

 • Podczas Terenowej Integracji „Dla Choinki” otrzymaliśmy od podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie ręcznie wykonane auto terenowe.  Auto zostało zlicytowane za całkiem sporą kwotę. Jednak to nie koniec jego historii. Wspólnie postanowiliśmy o przekazaniu naszej „terenówki” na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która zagra 12 stycznia 2014 roku.

   

  Liczymy, że autko z taką historią cieszyć się będzie dużym powodzeniem podczas kolejnej licytacji. 

 • Integracja już za nami.

 • Za nami kolejna Ogólnopolska Terenowa Integracja „ Dla Choinki” . Nasze stowarzyszenie po raz czwarty włączyło się do tej akcji. Impreza cieszyła się sporym zainteresowaniem.  Była zabawa w terenie, zwiedzanie ciekawych miejsc – w tym Krzywego Lasu i Doliny Miłości.  W Domu Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie spotkaliśmy się z podopiecznymi, którzy przekazali nam własnoręcznie przygotowaną terenówkę.  Nie bylibyśmy sobą, gdyby w trakcie spotkania zabrakło ogniska z kiełbaskami. I nie przeszkodził nam w tym nawet orkan „Ksawery”, który szalał jeszcze nad naszym regionem. 

  Integracja upłynęła pod znakiem świetnej zabawny i mnóstwa śmiechu. Licytacja przyniosła rekordową kwotę, a to między innymi dzięki wspaniałemu licytatorowi – Bogutkowi,  oraz sponsorom, którzy ufundowali upominki.

  Wszystkim osobom, które wsparły naszą akcję serdecznie dziękujemy!