• Charytatywna Jazda Dla Zbyszka - Podsumowanie

 • Za nami kolejna bardzo udana impreza. Tym razem wraz z ekipą  4x4 Wyspa Wolin zorganizowaliśmy Jazdę Charytatywną dla Zbyszka. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem. Jazda podzielona została na 3 klasy – turystyk, wyczyn i quad. Na tor w Wolinie zjechało 30 załóg. Pogoda sprzyjała offroadowej zabawie. Po zakończeniu rywalizacji, odbyło się tradycyjne ognisko z kiełbaskami. Wręczono także dyplomy oraz paczki upominkowe.

  Podczas imprezy udało się zebrać ponad 3000 zł. Cała kwota przekazana zostanie na rehabilitację Zbyszka.

  Zbyszek w listopadzie miał wypadek samochodowy.  W stanie krytycznym trafił do szpitala w Gryficach ze złamanym kręgosłupem, połamanymi żebrami i odmą płucną.  Aby Zbyszek mógł wrócić do zdrowia, potrzebna jest kosztowna rehabilitacja.

 • Zapraszamy na spotkanie noworoczne.

 • Tradycją staje się już noworoczne spotkanie offroadowców. Dlatego serdecznie zapraszamy 29 grudnia 2013r. na Panoramę. Spotykamy się o godzinie 11. Dla tych, którzy mają problem z dojazdem na miejsce, o godzinie 10:30  zorganizowany będzie punkt zbiórki na parkingu przy „Dziewokliczu”. Do zobaczenia  w terenie!

 • Spotkanie wigilijne

 • Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników offroadu na naszą wigilię . Spotykamy się w niedzielę 22 grudnia o godzinie 10 na naszym torze w Przypólsku. Planujemy  tradycyjnie już wspólne ubieranie choinki, ognisko i trochę jazdy w terenie .  Po naszym spotkaniu, wybierzemy się do Domu Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie, gdzie przekażemy zakupiony za pieniądze z licytacji sprzęt i upominki. 

   

  Serdecznie zapraszamy!

 • Choinkowa terenówka

 • Podczas Terenowej Integracji „Dla Choinki” otrzymaliśmy od podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie ręcznie wykonane auto terenowe.  Auto zostało zlicytowane za całkiem sporą kwotę. Jednak to nie koniec jego historii. Wspólnie postanowiliśmy o przekazaniu naszej „terenówki” na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która zagra 12 stycznia 2014 roku.

   

  Liczymy, że autko z taką historią cieszyć się będzie dużym powodzeniem podczas kolejnej licytacji.