• Wyjątkowe spotkanie


 • Po raz trzeci doszło do wspólnego spotkania w terenie Stowarzyszenia 4x4 Zachodniopomorskie i Nadleśnictwa Gryfino. Spotkanie miało charakter turystyczno - edukacyjny. Zwiedziliśmy okolice Gryfina i Widuchowej, ale przede wszystkim "górę w spalonym lesie". Każdy z nas miał okazję wjechać swoim samochodem na wzgórze i później posadzić drzewka na jego zboczu. Nasz wjazd miał na celu zniszczenie nadmiernie rozwiniętej trawy, która uniemożliwiała rozwój nowego pokolenia lasu i odbywał się ściśle wyznaczoną (przez leśników) trasą. Wspólnymi siłami posadziliśmy około 2000 drzew, między innymi: dąb, buk i lipa. Następnie pojechaliśmy do "Krzywego Lasu" pod Gryfinem. Jest to jedno z trzech miejsc w Polsce, które ciągle kryje w sobie zagadkę. Czekamy na następne spotkanie, które odbędzie się jak tylko zakwitną storczyki. Szczegóły wkrótce.

 • Przyjęcie kandydatów do Stowarzyszenia.

 • W niedzielę 13 kwietnia odbyła się kolejna „obcinka”.  Off-roadowa pogoda sprzyjała zabawie w terenie. Aby dołączyć do grona członków Stowarzyszenia, Kandydaci musieli wykazać się  siłą i sprawnością fizyczną, dużą dawką poczucia humoru i chęcią do podejmowania nawet najtrudniejszych wyzwań (wyciągnięcie z dziury  „Longa” Prezesa przy pomocy tirfora zdecydowanie do takich należało. A i pewności nie mam, czy sam Prezes dla „ułatwienia” nie zostawił auta na ręcznym :) ).

  Jak przy każdym spotkaniu na torze, tak i tym razem teren „zweryfikował” kilka aut. Tradycyjnie też zabawa zakończyła się przy ognisku.

  Nowym członkom gratulujemy, a pozostałych kandydatów zachęcamy do aktywnego uczestniczenia w życiu Stowarzyszenia.

 • Piękne i Bestie

 • Nadszedł długo oczekiwany weekend. Przed nami kolejne Piękne i Bestie. Tym razem zabawa potrwa 2 dni. Trasa została ułożona w taki sposób, aby każdy znalazł coś dla siebie. Będzie błoto, będzie wysoko, będzie malowniczo. Przewidziane są dwa odcinki specjalne. Nie zabraknie także ogniska w ciągu dnia oraz super imprezy na wieczór.

  Do zobaczenia w terenie.

 • Zapraszamy na tor

 • Przed nami kolejne spotkanie w terenie. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy w niedzielę 9 marca na nasz tor do Przypólska.  Zbiórka o godzinie 10:00 przy stadionie w Goleniowie.  Tym razem gościć będziemy sporą ekipę z Gorzowa. Gwarantujemy świetną atmosferę, dużo zabawy w terenie i tradycyjne ognisko.

   

  Do zobaczenia w terenie!

 • Terenowa niedziela

 • Niedziela (16.02.2014r.) upłynęła nam w znakomitym gronie przy pięknej choć wietrznej pogodzie. Za nami kolejny spontaniczny wypad w teren. Na miejsce zbiórki  zjechało 20 aut. Trasa przygotowana przez naszych kolegów dała każdemu  pole do popisu. Było błotniasto, ale nie zabrakło też górek do pokonania. Dodatkowym atutem trasy były przepiękne widoki. Spotkanie zakończyło tradycyjne ognisko z kiełbaskami.  Niech żałują Ci, których z nami nie było.