• Przyjęcie kandydatów do Stowarzyszenia.

 • W niedzielę 13 kwietnia odbyła się kolejna „obcinka”.  Off-roadowa pogoda sprzyjała zabawie w terenie. Aby dołączyć do grona członków Stowarzyszenia, Kandydaci musieli wykazać się  siłą i sprawnością fizyczną, dużą dawką poczucia humoru i chęcią do podejmowania nawet najtrudniejszych wyzwań (wyciągnięcie z dziury  „Longa” Prezesa przy pomocy tirfora zdecydowanie do takich należało. A i pewności nie mam, czy sam Prezes dla „ułatwienia” nie zostawił auta na ręcznym :) ).

  Jak przy każdym spotkaniu na torze, tak i tym razem teren „zweryfikował” kilka aut. Tradycyjnie też zabawa zakończyła się przy ognisku.

  Nowym członkom gratulujemy, a pozostałych kandydatów zachęcamy do aktywnego uczestniczenia w życiu Stowarzyszenia.

 • Piękne i Bestie

 • Nadszedł długo oczekiwany weekend. Przed nami kolejne Piękne i Bestie. Tym razem zabawa potrwa 2 dni. Trasa została ułożona w taki sposób, aby każdy znalazł coś dla siebie. Będzie błoto, będzie wysoko, będzie malowniczo. Przewidziane są dwa odcinki specjalne. Nie zabraknie także ogniska w ciągu dnia oraz super imprezy na wieczór.

  Do zobaczenia w terenie.

 • Zapraszamy na tor

 • Przed nami kolejne spotkanie w terenie. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy w niedzielę 9 marca na nasz tor do Przypólska.  Zbiórka o godzinie 10:00 przy stadionie w Goleniowie.  Tym razem gościć będziemy sporą ekipę z Gorzowa. Gwarantujemy świetną atmosferę, dużo zabawy w terenie i tradycyjne ognisko.

   

  Do zobaczenia w terenie!

 • Terenowa niedziela

 • Niedziela (16.02.2014r.) upłynęła nam w znakomitym gronie przy pięknej choć wietrznej pogodzie. Za nami kolejny spontaniczny wypad w teren. Na miejsce zbiórki  zjechało 20 aut. Trasa przygotowana przez naszych kolegów dała każdemu  pole do popisu. Było błotniasto, ale nie zabrakło też górek do pokonania. Dodatkowym atutem trasy były przepiękne widoki. Spotkanie zakończyło tradycyjne ognisko z kiełbaskami.  Niech żałują Ci, których z nami nie było.

 • Charytatywna Jazda Dla Zbyszka - Podsumowanie

 • Za nami kolejna bardzo udana impreza. Tym razem wraz z ekipą  4x4 Wyspa Wolin zorganizowaliśmy Jazdę Charytatywną dla Zbyszka. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem. Jazda podzielona została na 3 klasy – turystyk, wyczyn i quad. Na tor w Wolinie zjechało 30 załóg. Pogoda sprzyjała offroadowej zabawie. Po zakończeniu rywalizacji, odbyło się tradycyjne ognisko z kiełbaskami. Wręczono także dyplomy oraz paczki upominkowe.

  Podczas imprezy udało się zebrać ponad 3000 zł. Cała kwota przekazana zostanie na rehabilitację Zbyszka.

  Zbyszek w listopadzie miał wypadek samochodowy.  W stanie krytycznym trafił do szpitala w Gryficach ze złamanym kręgosłupem, połamanymi żebrami i odmą płucną.  Aby Zbyszek mógł wrócić do zdrowia, potrzebna jest kosztowna rehabilitacja.