• Terenowa niedziela

 • Niedziela (16.02.2014r.) upłynęła nam w znakomitym gronie przy pięknej choć wietrznej pogodzie. Za nami kolejny spontaniczny wypad w teren. Na miejsce zbiórki  zjechało 20 aut. Trasa przygotowana przez naszych kolegów dała każdemu  pole do popisu. Było błotniasto, ale nie zabrakło też górek do pokonania. Dodatkowym atutem trasy były przepiękne widoki. Spotkanie zakończyło tradycyjne ognisko z kiełbaskami.  Niech żałują Ci, których z nami nie było.

 • Charytatywna Jazda Dla Zbyszka - Podsumowanie

 • Za nami kolejna bardzo udana impreza. Tym razem wraz z ekipą  4x4 Wyspa Wolin zorganizowaliśmy Jazdę Charytatywną dla Zbyszka. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem. Jazda podzielona została na 3 klasy – turystyk, wyczyn i quad. Na tor w Wolinie zjechało 30 załóg. Pogoda sprzyjała offroadowej zabawie. Po zakończeniu rywalizacji, odbyło się tradycyjne ognisko z kiełbaskami. Wręczono także dyplomy oraz paczki upominkowe.

  Podczas imprezy udało się zebrać ponad 3000 zł. Cała kwota przekazana zostanie na rehabilitację Zbyszka.

  Zbyszek w listopadzie miał wypadek samochodowy.  W stanie krytycznym trafił do szpitala w Gryficach ze złamanym kręgosłupem, połamanymi żebrami i odmą płucną.  Aby Zbyszek mógł wrócić do zdrowia, potrzebna jest kosztowna rehabilitacja.

 • Zapraszamy na spotkanie noworoczne.

 • Tradycją staje się już noworoczne spotkanie offroadowców. Dlatego serdecznie zapraszamy 29 grudnia 2013r. na Panoramę. Spotykamy się o godzinie 11. Dla tych, którzy mają problem z dojazdem na miejsce, o godzinie 10:30  zorganizowany będzie punkt zbiórki na parkingu przy „Dziewokliczu”. Do zobaczenia  w terenie!

 • Spotkanie wigilijne

 • Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników offroadu na naszą wigilię . Spotykamy się w niedzielę 22 grudnia o godzinie 10 na naszym torze w Przypólsku. Planujemy  tradycyjnie już wspólne ubieranie choinki, ognisko i trochę jazdy w terenie .  Po naszym spotkaniu, wybierzemy się do Domu Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie, gdzie przekażemy zakupiony za pieniądze z licytacji sprzęt i upominki. 

   

  Serdecznie zapraszamy!