• Rekomendacja

 • Z wielką dumą pragniemy podzielić się rekomendacją otrzymaną od nadleśnictwa Gryfino.

  Rekomendacja od nadleśnictwa Gryfino

  Dziękujemy !

 • Wyjątkowe spotkanie


 • Po raz trzeci doszło do wspólnego spotkania w terenie Stowarzyszenia 4x4 Zachodniopomorskie i Nadleśnictwa Gryfino. Spotkanie miało charakter turystyczno - edukacyjny. Zwiedziliśmy okolice Gryfina i Widuchowej, ale przede wszystkim "górę w spalonym lesie". Każdy z nas miał okazję wjechać swoim samochodem na wzgórze i później posadzić drzewka na jego zboczu. Nasz wjazd miał na celu zniszczenie nadmiernie rozwiniętej trawy, która uniemożliwiała rozwój nowego pokolenia lasu i odbywał się ściśle wyznaczoną (przez leśników) trasą. Wspólnymi siłami posadziliśmy około 2000 drzew, między innymi: dąb, buk i lipa. Następnie pojechaliśmy do "Krzywego Lasu" pod Gryfinem. Jest to jedno z trzech miejsc w Polsce, które ciągle kryje w sobie zagadkę. Czekamy na następne spotkanie, które odbędzie się jak tylko zakwitną storczyki. Szczegóły wkrótce.

 • Przyjęcie kandydatów do Stowarzyszenia.

 • W niedzielę 13 kwietnia odbyła się kolejna „obcinka”.  Off-roadowa pogoda sprzyjała zabawie w terenie. Aby dołączyć do grona członków Stowarzyszenia, Kandydaci musieli wykazać się  siłą i sprawnością fizyczną, dużą dawką poczucia humoru i chęcią do podejmowania nawet najtrudniejszych wyzwań (wyciągnięcie z dziury  „Longa” Prezesa przy pomocy tirfora zdecydowanie do takich należało. A i pewności nie mam, czy sam Prezes dla „ułatwienia” nie zostawił auta na ręcznym :) ).

  Jak przy każdym spotkaniu na torze, tak i tym razem teren „zweryfikował” kilka aut. Tradycyjnie też zabawa zakończyła się przy ognisku.

  Nowym członkom gratulujemy, a pozostałych kandydatów zachęcamy do aktywnego uczestniczenia w życiu Stowarzyszenia.

 • Piękne i Bestie

 • Nadszedł długo oczekiwany weekend. Przed nami kolejne Piękne i Bestie. Tym razem zabawa potrwa 2 dni. Trasa została ułożona w taki sposób, aby każdy znalazł coś dla siebie. Będzie błoto, będzie wysoko, będzie malowniczo. Przewidziane są dwa odcinki specjalne. Nie zabraknie także ogniska w ciągu dnia oraz super imprezy na wieczór.

  Do zobaczenia w terenie.

 • Zapraszamy na tor

 • Przed nami kolejne spotkanie w terenie. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy w niedzielę 9 marca na nasz tor do Przypólska.  Zbiórka o godzinie 10:00 przy stadionie w Goleniowie.  Tym razem gościć będziemy sporą ekipę z Gorzowa. Gwarantujemy świetną atmosferę, dużo zabawy w terenie i tradycyjne ognisko.

   

  Do zobaczenia w terenie!