• 4x4 Zachodniopomorskie wspiera Dom Dziecka w Policach

 • Za nami 5 edycja Ogólnopolskiej Terenowej Integracji dla Choinki. Ponad 50 osób spotkało się aby w tym roku wesprzeć podopiecznych Domu Dziecka w Policach.

  Dzięki wsparciu i objęciu nas patronatem przez Nadleśnictwo Trzebież, mieliśmy okazję rozpocząć imprezę przejazdem odcinkiem specjalnym rajdu Baja Poland w Dobrej.  Po małej zabawie w terenie udaliśmy się do Nadleśnictwa Trzebież, gdzie czekał na nas już ciepły posiłek i ognisko. Kolejnym punktem było zwiedzanie Transgranicznego Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Zalesiu. Na uczestników czekali już pracownicy TOEE, którzy zapewnili nam ogromną dawkę pozytywnej energii i mnóstwo dobrego humoru oprowadzając naszą ekipę po ośrodku.  Były doświadczenia chemiczne, garść wiedzy o środowisku naturalnym i zjawiskach atmosferycznych. Na koniec wybraliśmy się w kosmos zwiedzając układ słoneczny.

  (czytaj dalej)
 • Zapisy

 • To już ostatnia szansa na udział w tegorocznej integracji. Z uwagi na ciągle spływające zgłoszenia, wydłużamy termin zapisów do 28 listopada. Po tym terminie nie będzie możliwości dopisania się do listy z uwagi na konieczność zgłoszenia dokładnej liczby osób biorących udział w bankiecie.

  Przypominamy, że przy opłaceniu zaliczki w wysokości 50 zł od osoby, w tytule należy podać imię i nazwisko oraz dopisać nocleg/bez noclegu.
   

  do zobaczenia!

 • Zakończenie lata

 • Kalendarzowa jesień już rozpoczęta. My postanowiliśmy jednak najpierw oficjalnie pożegnać lato. Dlatego serdecznie zapraszamy w najbliższą niedzielę (28 września) od godziny 10 :00 na tor do Przypólska.  Poza zabawą w terenie tradycyjnie nie zabraknie wspólnego pieczenia kiełbasek przy ognisku. W miłej atmosferze przywitamy jesień z nadzieją na dużo offroadowej pogody.

  do zobaczenia w terenie! 

 • Wyniki VIII UKM

 • VIII edycja UKM za nami. Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę.

  Zapraszamy do galerii, gdzie znajdziecie fotorelacje z weekendowych zmagań w Lipianach

  Poniżej wyniki rywalizacji w czterech klasach.
   

  (czytaj dalej)