• Żegnaj zimo, witaj wiosno!

 • Serdecznie zapraszamy na pierwsze wiosenne spotkanie w 2015 roku

  Spotykamy się 22 marca, o godzinie 10:00 na naszym torze w Przypólsku.

  Prosimy zabrać dużą dawkę dobrego humoru. Gwarantujemy świetną pogodę* i miłe towarzystwo.

   

  Do zobaczenia w terenie!

  * uprzejmie przypominamy, że każda pogoda dla offroadowca jest świetna laugh

 • Piękne i Bestie 2015

 •  

  W dniach 7-8 marca już po raz czwarty Stowarzyszenie 4x4 Zachodniopomorskie zorganizowało imprezę terenową "Piękne i Bestie".
  W tym roku dzięki zaangażowaniu w organizację przedstawicieli miasta Węgorzyno oraz przychylności dowództwa CSWL Drawsko Pomorskie, trasa przebiegała przez tereny Poligonu Drawskiego.
  Na starcie w sobotę rano stawiło się 20 załóg. Jako, że było to spotkanie z okazji dnia kobiet, po wręczeniu symbolicznego kwiatka i złożeniu życzeń "Pięknym" ruszyliśmy "Bestiami" na zmagania w terenie.
  Deszczowa pogoda utrzymująca się w tygodniu poprzedzającym imprezę sprawiła, że trasa z turystycznej stała się bardziej wymagająca. Głębokie błoto zalegające na większej części trasy oraz brody przez cieki wodne dały uczestnikom nie lada wyzwanie. 

  Po zabawie w terenie ruszyliśmy w stronę pensjonatu w Strumianach, w którym to przyszedł czas na biesiadowanie przy suto zastawionych stołach. A to wszystko dla Naszych Pięknych Pań.

  Raz jeszcze Wszystkiego Najlepszego drogie Panie !

 • 4x4 Zachodniopomorskie wspiera Dom Dziecka w Policach

 • Za nami 5 edycja Ogólnopolskiej Terenowej Integracji dla Choinki. Ponad 50 osób spotkało się aby w tym roku wesprzeć podopiecznych Domu Dziecka w Policach.

  Dzięki wsparciu i objęciu nas patronatem przez Nadleśnictwo Trzebież, mieliśmy okazję rozpocząć imprezę przejazdem odcinkiem specjalnym rajdu Baja Poland w Dobrej.  Po małej zabawie w terenie udaliśmy się do Nadleśnictwa Trzebież, gdzie czekał na nas już ciepły posiłek i ognisko. Kolejnym punktem było zwiedzanie Transgranicznego Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Zalesiu. Na uczestników czekali już pracownicy TOEE, którzy zapewnili nam ogromną dawkę pozytywnej energii i mnóstwo dobrego humoru oprowadzając naszą ekipę po ośrodku.  Były doświadczenia chemiczne, garść wiedzy o środowisku naturalnym i zjawiskach atmosferycznych. Na koniec wybraliśmy się w kosmos zwiedzając układ słoneczny.

  (czytaj dalej)