• Integracja już za nami.

 • Za nami kolejna Ogólnopolska Terenowa Integracja „ Dla Choinki” . Nasze stowarzyszenie po raz czwarty włączyło się do tej akcji. Impreza cieszyła się sporym zainteresowaniem.  Była zabawa w terenie, zwiedzanie ciekawych miejsc – w tym Krzywego Lasu i Doliny Miłości.  W Domu Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie spotkaliśmy się z podopiecznymi, którzy przekazali nam własnoręcznie przygotowaną terenówkę.  Nie bylibyśmy sobą, gdyby w trakcie spotkania zabrakło ogniska z kiełbaskami. I nie przeszkodził nam w tym nawet orkan „Ksawery”, który szalał jeszcze nad naszym regionem. 

  Integracja upłynęła pod znakiem świetnej zabawny i mnóstwa śmiechu. Licytacja przyniosła rekordową kwotę, a to między innymi dzięki wspaniałemu licytatorowi – Bogutkowi,  oraz sponsorom, którzy ufundowali upominki.

  Wszystkim osobom, które wsparły naszą akcję serdecznie dziękujemy!

 • Choinka tuż tuż!

 • Już w najbliższą sobotę odbędzie się Ogólnopolska Terenowa Integracja „Dla choinki”.  

  7 grudnia o godzinie 9:00 spotykamy się przy ulicy 1 Maja 4 w Gryfinie, przed budynkiem Nadleśnictwa Gryfino.

  W ciągu dnia przewidziana jest parada aut terenowych przez miasto, przejazdy z atrakcjami  oraz licytacja na rzecz Domu Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie.  Impreza zakończy się wspólną zabawą do rana.

  W  akcję aktywnie włączyło się Nadleśnictwo Gryfino. 

 • Już wkrótce Terenowa Integracja Dla Choinki

 • Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja ogólnopolskiej akcji charytatywnej Terenowa Integracja "Dla Choinki". W tym roku będziemy zbierać pieniądze na rzecz Domu Pomocy Społecznej dla dzieci, młodzieży i dorosłych niepełnosprawnych intelektualnie w Nowym Czarnowie.

  W dniach 7-8 grudnia odbędzie się terenowa zabawa połączona z licytacją. Nadleśnictwo Gryfino postanowiło włączyć się w naszą akcję i wyraziło zgodę na przejazd terenami leśnymi w dniu imprezy.

  (czytaj dalej)